logo
Nákupný košík

+421 948 137 955
info@stardana.sk
telefon
mail
E-SHOP

 Odosielame aj do ČR cez Zásielkovňu 

Produkty označené "skladom" odosielame do 1-2 dní, ostatné do 10-14 dní. 

Máme pre Vás užitočnú pomôcku - zoznam "Zoznam želaní". Tam si môžete uložiť produkty, ktoré sa Vám páčia. Zoznam môžete poslať svojim priateľom alebo rodine ako tip, čo by Vám mohli darovať. Zoznam želaní je k dispozícii registrovaným zákazníkom. 

 

Ak chcete vedieť, v akých farbách je daný model k dispozícii, zadajte do vyhľadávacieho políčka produktové číslo bez posledného písmena (označuje farbu). 

Vrátenie tovaru v skratke

Vrátenie alebo výmena tovaru jednoducho a bez problémov

V prípade, že Vám objednaný model nesadne veľkosťou alebo sa Vám nepáči farba, kvalita alebo čokoľvek iné, pošlite nám ho do 14 dní späť. Tovar neposielajte v žiadnom prípade ako dobierku, lebo nebude prevzatý.  Vyplňte prosím formulár „Odstúpenie od zmluvy“, ktorý ste dostali ako prílohu potvrdzovacieho mailu a priložte ho k vrátenému tovaru.  

Najlepšie, ak pri otváraní balíčka nezničíte obalový materiál (obálku alebo kartónovú krabicu), aby ste ho mohli prípadne použiť pri zasielaní nazad. Balíček pošlite doporučene ako listovú zásielku (do 2 kg a súčtu veľkosti strán krabice do 90 cm je to podľa pravidiel pošty listová zásielka). Musí Vám zostať potvrdenie pošty o odoslaní (podací lístok) pre prípad, že by sa zásielka cestou stratila.

V prípade výmeny je dobré, ak nám hneď oznámite mailom, aký model alebo veľkosť potrebujete na výmenu, aby sme Vám ho mohli rezervovať. 

Prosíme vracať iba nepoužitý, nepoškodený, čistý tovar s pôvodnými štítkami, v pôvodnom igelitovom obale, aby bol vhodný na ďalší predaj a my sme Vám mohli vrátiť plnú hodnotu tovaru. Pri odosielaní je u nás každý model nažehľovaný a starostlivo zabalený. Ako zákazník máte  podľa zákona povinnosť správať sa k tovaru, ktorý chcete vrátiť, s náležitou starostlivosťou, tak, aby zostal predajný.

Od zmluvy nie je možné odstúpiť v týchto prípadoch:

  • tovar je poškodený a teda nepredajný
  • tovar textilného charakteru vykazuje známky používania a nie je v originálnom neporušenom obale
  • tovar nie je kompletný

Reklamáciu Vám nebudeme môcť uznať v týchto prípadoch:

  • tovar je poškodený / zásahy do štruktúry výrobku /
  • údržba tovaru v rozpore s návodom
  • poškodenie vzniknuté nešetrným zaobchádzaním
  • bežné opotrebovanie výrobku

 Tovar zasielame Slovenskou poštou,
Kuriérom a cez Zásielkovňu
Rýchly kontakt
+421 948 137 955
facebook                              info@stardana.sk

Všetky práva vyhradené - www.stardana.sk Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Všetky práva vyhradené - www.stardana.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam